Agencja Pracy Needwork

Je steśmy firmą świadczącą usługi outsourcingu personalnego. Posiadamy w Polsce bazę tysięcy wykwalifikowanych pracowników oraz skuteczne i sprawdzo ne procesy rekrutacyjne.

  • Nowoczesne metody selekcji i rekrutacji, gwarantujące zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego pracownika tymczasowego na dane stanowisko. Wykraczamy daleko poza standardowe dopasowanie kandydata do wymogów opisu stanowiska, zwracając uwagę także na środowisko pracy i kulturę organizacyjną Klienta.  Zapewniamy pracowników, którzy od pierwszych godzin pracy doskonale wywiązują się z powierzonych obowiązków.
  • Skuteczność: Nasi Klienci cenią sobie  współpracę ze względu na naszą skuteczność w zatrudnieniu. Przykładem może być zatrudnienie przez naszą Agencję ponad 500 osób w Polsce na stanowiska związane z dystrybucją  fajerwerków w ciagu 3 dni roboczych.
  • Gwarancja i odpowiedzialność : Zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym obsługa administracyjno-prawna: naliczanie składników płacy i prowadzenie dokumentacji kadrowej, wypłata wynagrodzeń, przygotowywanie odpowiednich deklaracji i umów, ubezpieczenia społeczne, podatki .
  • Błyskawiczna realizacja zatrudnienia. Wysyłamy pracowników jeszcze tego samego dnia kiedy otrzymujemy zlecenie. 
Copyright  ©2021 Needwork, All Rights Reserved.